Oferta Programowa Centrum Technologii Kosmicznych AGH

REKRUTACJA ZIMOWA NA DODATKOWE PRZEDMIOTY W JEZYKU OBCYM

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Technologii Kosmicznych AGH (CTK AGH) przygotowało dla Was wyjątkową ofertę dydaktyczną, obejmującą pięć przedmiotów obieralnych na studiach I i II stopnia prowadzone w języku angielskim.

Skorzystanie z tej oferty to wyjątkowa okazja do pogłębienia wiedzy z zakresu technologii kosmicznych, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi nauki.

Oferta kierowana jest do wszystkich studentów AGH.

Głównym elementem oferowanych przedmiotów są zajęcia zdalne prowadzone przez wykładowców partnerskich uczelni w Europie. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez specjalistów na co dzień prowadzących badania i zajęcia ze studentami w rodzimych uczelniach.

Do wyboru prezentujemy następujące kursy, które realizujemy wraz z partnerami z projektu UNIVERSEH:

Studenci wybierają przedmioty zgodnie z podaną specyfikacją, w zależności od Wydziału i kierunku (specjalności), na której studiują.

KALENDARZ REJESTRACJI

• REKRUTACJA STUDENTÓW ERASMUS6 września 2022 – wtorek (godz. 10:00) - 19 września 2022 – poniedziałek (godz. 6:00)
  • REKRUTACJA DLA STUDENTÓW AGH:20 września 2022 – wtorek (godz. 10:00) - 30 września 2022 – piątek (godz. 6:00)
  • DODATKOWA REKRUTACJA1 października 2022 –sobota (godz. 10:00) - 19 października 2022 – środa (godz. 6:00)

JAK ZAPISAĆ SIĘ GDY POSIADASZ ŻETON (Jeżeli go nie posiadasz, wyjaśniamy poniżej):

Zapisy studentów na obieralne przedmioty obcojęzyczne w semestrze zimowym 2022/2023

Zasady zapisów na obieralne przedmioty obcojęzyczne:

• Przedmiot można wybrać logując się do systemu USOSweb na stronie: web.usos.agh.edu.pl;Uwaga: studenci logujący się po raz pierwszy w systemie USOSweb muszą posiadać konto w domenie student.agh.edu.plInstrukcja logowania dostępna jest na stronie: login.usos.agh.edu.pl;
  • Nie ma obowiązku wykorzystania wszystkich przyznanych żetonów

Żeton - studenci uprawnienie zgodnie z programem studiów do wyboru przedmiotu obcojęzycznego w danym semestrze poprzez blok obcojęzycznym otrzymują żetony, które pozwalają na zapis na przedmiot.

Jak zapisać się gdy nie posiadasz żetonów?

• W celu zapisu na przedmiot z dyscypliny, na którą student nie posiada żetonów, musi uzyskać zgodę dziekana.

Aby zapisać się na żeton konieczne jest abyś wypełnił formularz zgłoszeniowy, który przygotowaliśmy dla Was w CTK. Dostępny jest pod linkiem: https://bit.ly/kursyCTK

• Wypełnij i wyślij zgłoszenie najpóźniej do 30 września 2022
  • MY (Zespół CTK) zgłasimy informację do Biura Dziekana Twojego Wydziału – celem przyznania żetonu.