Spotkanie uczestników programów UNIVERSEH i BEYOND UNIVERSEH w AGH

Spotkanie uczestników programów UNIVERSEH i BEYOND UNIVERSEH oraz spotkania Work Package odbędą się w AGH w Krakowie w dniach 30 maja - 2 czerwca 2022 roku.

Spotkania komitetów programów UNIVERSEH i BEYOND UNIVERSEH oraz spotkania pakietów roboczych odbędą się w AGH w Krakowie w dniach 30 maja - 2 czerwca 2022 roku.

Pierwszego dnia uczestnicy projektu będą obradować w murach AGH, najpierw na spotkaniu głównym i posiedzeniu Komitetu Sterującego UNIVERSEH. Drugiego dnia odbędą się posiedzenia Student Council, Governing Boards, Advisory Boards i Academic Council.

W dniach 1 i 2 czerwca uczestnicy spotkania będą obradować na spotkaniach Work Package.

W dniu 30 maja 2022 r. o godz. 15.00 w Auli Głównej AGH UST Kraków podczas Walnego Zgromadzenia wystąpią:

• Prof. Jerzy Lis - Rektor AGH UST - "Powitanie"
  • Prof. Tadeusz Uhl - Dyrektor Centrum Technologii Kosmicznych AGH UST, Członek Komitetu Sterującego UNIVERSEH & Beyond UNIVERSEH: "Rozwój Centrum Technologii Kosmicznych AGH UST",
  • Prof. Grzegorz Wrochna - Prezes POLSA: "Sektor kosmiczny w Polsce".
  • dr Agata Kołodziejczyk - adiunkt w Centrum Technologii Kosmicznych AGH, dyrektor projektów naukowych w Centrum Szkolenia Astronautów Analogowych: "Naukowe i edukacyjne kosmiczne misje analogowe",
  • dr inż. Krzysztof Skrzypaszek - Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu AGH UST: "Wiertnictwo kosmiczne - przełom w górnictwie kosmicznym specjalność studiów na AGH UST i Universeh".

Walne Zgromadzenie będzie transmitowane na kanałach YouTube Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Centrum Technologii Kosmicznych AGH UST.