Wygrana SPACETEAM AGH w zawodach w Colorado!

Jak najlepiej transportować regolit na Księżycu?

Koło Naukowe Space eam AGH, które wyszło spod naszych skrzydeł zna odpowiedź!

Informujemy, że SpaceTeam zajął pierwsze miejsce na świecie w konkursie Over the Dusty Moon Challenge, które miało miejsce w Golden w Colorado School of Mines!

info trakcie dwudniowych zawodów każdy z finałowych zespołów zademonstrował swoje prototypowe systemy przed komisją sędziowską! Nasi studenci rywalizowali z zespołami z Europy, USA czy Australii.

Ocenie sędziowskiej podlegała ilość przetransportowanego regolitu, masa systemu, zużyta energia czy autonomia i ogólna wydajność. TOLRECON 2.0 czyli konstrukcja stworzona przez studentów SpaceTeam AGH jest oficjalnie najlepsza na świecie!

Gratulujemy!