Ogłoszenia

[Nabór zamknięty] Stanowisko techniczne - inżynier planowania i realizacji misji w projekcie CTK AGH

Poszukujemy osoby na stanowisko techniczne - inżynier planowania i realizacji misji w projekcie CTK AGH "Centrum badawcze"

Do podstawowych obowiązków pracownika w projekcie CTK „Centrum badawcze” należeć będzie:

1) opracowanie schematów misji satelitów AGH1 i AGH2,
2) wsparcie inżynierskie realizacji misji satelitów AGH1 i AGH2,
3) wsparcie procesu akwizycji danych i ich magazynowania.

Projekt „Centrum badawcze” realizowany jest w ramach programu „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza” działanie D23 Konkurs Program „Centra” – edycja I. Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na czas określony 6 miesięcy z możliwością przedłużenia do 31.12.2025 r.

Wymagania stawiane kandydatom:

• wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • znajomość problematyki planowania i nadzorowania misji kosmicznych,
  • znajomość aspektów prawnych realizacji misji satelitarnych,
  • umiejętność programowania urządzeń obsługi misji satelitarnych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B-2,
  • umiejętność kierowania zespołem projektowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość standardów technologii kosmicznych.

Zgłoszenie winno zawierać:
1) CV,
2) list motywacyjny,
3) dokumenty (kserokopie) potwierdzające przebieg pracy zawodowej, wykształcenie, dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje oraz ewentualne referencje.

Dokumenty należy przesłać na adres mailowy: ctk-hr@agh.edu.pl w terminie do dnia 10.01.2024 r.*
*UWAGA! Nowy termin składania dokumentów: 29.02.2024 r.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie:  https://dok.agh.edu.pl/wakaty/ KOMUNIKAT NR 219/23