Grafika UNIVERSEH Kick-off-meeting
Rusza projekt UNIVERSEH 2.0 - konferencja otwarcia już niebawem!
  • 11.03.2024
  • 13.03.2024

W dniach 11-13.03.2024 na kampusie AGH odbędzie się konferencja "Humanities in Space", będąca uroczystym otwarciem projektu UNIVERSEH 2.0. Wielu wpływowych gości związanych z sektorem kosmicznym potwierdziło już swoją obecność.

Konferencja „Humanities in Space. The place of Social Sciences, Human Sciences and Arts in the space sector: a challenge for Europe” uroczyście otworzy drugą edycję międzynarodowego projektu UNIVERSEH.

Projekt tworzony jest przez siedem prestiżowych uczelni europejskich z Francji, Luksemburga, Polski (AGH), Niemiec, Belgii, Włoch i Szwecji. Udział AGH w projekcie koordynuje Centrum Technologii Kosmicznych.

Już niebawem AGH powita w swoich progach studentów oraz pracowników UNIVERSEH. Podczas trwającego trzy dni wydarzenia, uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych spotkaniach, prelekcjach oraz panelach dyskusyjnych. W trakcie niepowtarzalnej sesji Q&A, studenci dostaną szansę, by zadać pytania swoim potencjalnym przyszłym pracodawcom z sektora kosmicznego.

Ze względu na swoją specyfikę, konferencja „Humanities in Space” dedykowana jest interesariuszom/ interesariuszkom związanym z projektem UNIVERSEH.

Niektóre wydarzenia są jednak otwarte również dla studentów uczelni partnerskich: